• משה רוזנטל

משרד חקירות בחיפה

החשד הוא אויבו המושבע של האדם. כאשר קיים חשד לגבי בן/בת הזוג, שותף לעסקים או אפילו חבר טוב, לא ניתן לישון טוב בלילה. החשדות הללו מתישים מכיוון שהם חיים וקיימים, אך אין כל דרך להפריך אותם או לאשש אותם. משרד חקירות בחיפה אשר מחזיק באמצעים המתאימים ובכוח אדם איכותי יוכל להוות פתרון מהיר למצב. רוזנטל – לביא חקירות הוא משרד חקירות וותיק. אם נקלעתם לבעיה או שעומדת לפתחכם תעלומה כלשהי, תוכלו לפנות ולקבל מידע חשוב וסיוע בנושא.

משרד חקירות בחיפה – למי זה מתאים?

פניה לחוקר פרטי מגיעה בדרך כלל לאחר שהצטברו חשדות או תלונות לגבי אדם מסוים במסגרת העבודה או הזוגיות. החוקר מצויד בידע ובטכנולוגיה הדרושה על מנת להתחקות אחר אותו אדם, למצוא הוכחות שונות ולבנות תיק שיספק את כל המידע החסר אודות אותו אדם:

  1. אם אתם עומדים לחתום על עסקה עם אדם כלשהו, כדאי שיהיה לכם את כל המידע עליו. לאנשים שונים יש אינטרסים שונים ועדיף שהקשרים העסקיים שלכם יהיו רק עם אנשים ישרים והגונים.

  2. מערכות יחסים עשויות לעלות על שרטון מסיבות שונות. לא תמיד הסיבה לכך היא מוצדקת. על ידי פנייה לשירותיו של משרד חקירות בחיפה ניתן לאשש או להפריך חשדות שונים כגון בגידה למשל, וכל זאת מבלי שהאדם שעוקבים אחריו ידע על כך.

  3. כאשר יש בנמצא אדם אשר חייב לנו כספים, אך אין לנו את הכלים לאתר אותו, ניתן לפנות לחוקר פרטי שיפעיל את כישוריו ויאתר את האדם בעבורכם.

לא כמו בסרטים

אמנם ישנם סרטי בילוש טובים מאוד אשר אנו נהנה לצפות בהם בקולנוע או בבית, אך ככל שמדובר על עבודה של חוקר פרטי בדברים הרבה יותר מורכבים. חקירה עשויה להמשך זמן רב ואפילו על פני חודשים שלמים. על כן כדאי לפנות רק לחוקר פרטי וותיק ומומלץ שיש לו ניסיון רב בחקירות מכל סוג.

את החוקר המתאים תוכלו לגלות על ידי פניה לאנשים אשר מבינים בתחום, או להתייעץ עם חברים. חשוב מאוד להיות דיסקרטיים ולא לערב יותר מידי אנשים בבחירה לערב חוקר פרטי, שכן החקירה עשויה להיות רגישה מאוד.

בקרו במשרדים שלנו

רח' שומרון 6, חיפה

רח' נוף ההר 18, צפת

שלחו לנו הודעה

התקשרו אלינו

052-9708909

04-8382875 

המשרד חקירות רוזנטל לביא מבצע חקירות במגוון רחב של תחומים: בגידות, כלכלי מסחרי, מודיעין עסקי, ומעקבים ועוד. איסוף הראיות נעשה בעזרת הציוד המתקדם ביותר, כולן קבילות בבית המשפט ולכן בעלות ערך רב, במשרד רוזנטל – לביא חקירות תמצאו אוזן קשבת ושרות אישי וכמובן דיסקרטיות מלאה.

  • Facebook

תפריט האתר

תפריט הבלוג

© 2021 DoWeb