• משה רוזנטל

משרד חקירות

מעולם לא חשבתם שתזדקקו לכך, והנה מצאתם עצמכם בחיפושים אחר משרד חקירות. האמרה 'כשיש ספק, אין ספק' לעיתים קרובות מתגלה כנכונה. אך לפני שתחליטו כיצד להתמודד עם הסוגיה, ראשית אתם זקוקים להוכחות חותכות, מהימנות וקבילות. למשרד החקירות, רוזנטל – לביא חקירות, צוות חוקרים מקצועיים ומורשים בעלי ניסיון רב והמיומנות הנדרשת לבניית אסטרטגיה מוצלחת, לביצוע מעקבים, לאיסוף ולניתוח מידע.

תחומי העיסוק של משרד חקירות

כאשר אתם מחפשים משרד חקירות, חשוב לבדוק כי הוא עוסק בתחום החקירות הנדרש ובעל מומחיות וניסיון נלווים. תחומי העיסוק הנפוצים –

  1. חקירות אישות ההתמודדות עם בגידה רומנטית היא אחת מההתמודדויות הקשות ביותר ולא בכדי בני זוג מתארים זאת כ'עולמנו חרב עלינו'. במקרה שבו בני הזוג חוששים כי הם נופלים קורבן לבגידה, הם זקוקים להוכחות צולבות וחותכות כדי להתמודד עם כך, להפריך את החשש או במקרה המצער לאמת אותו.

  2. חקירות כלכליות כספים הם נושא כאוב, בייחוד כאשר הם מערבים את הקרובים לנו. במקרה שבו אדם חייב לכם כסף וטוען שאין הוא יכול לשלם, חקירה כלכלית כזו תאתר את הכספים האבודים, תבחן הרקע הכלכלי של האדם, תבחן את נכסיו השונים ותאתר אפשרויות תשלום אלטרנטיביות.

  3. חשד להתעללות בחסרי ישע תחקירים טלוויזיוניים שונים מציגים בפנינו אמת כעורה ועגומה – שישנם אנשים המסוגלים להתעלל, להפעיל לחץ, אלימות מילולית ופיזית כלפי אחרים, ואף כלפי חסרי ישע. במקרה שבו אתם חוששים ליקיריכם, בגן הילדים או בבית האבות, משרד החקירות יתקין אמצעי מעקב וצילום ויבחן את השטח.

  4. מודיעין עסקי שוק העסקים התחרותי מאלץ אותנו להיות עם יד על הדופק. בשל כך, פעולת מודיעין עסקית תתמקד בהיכרות מעמיקה עם זירת העסקים הרלוונטית ותעמוד על טיבם של הלקוחות הפוטנציאליים, הספקים והמתחרים. תמפה את נקודת החוזק והחולשה שלהם. בנוסף, חקירת המודיעין תתמקד בהבנת סביבת העבודה והעסקים ותתריע בפני שיתופי פעולה עסקיים, מיזוגים ורכישות צפויות.

בוחרים משרד חקירות ראוי

עבודות חקר פרטיות דורשות מיומנויות וכישורים רבים ההכרחיים לביצוע עבודה חשאית, מדויקת ומותאמת לצורך. בנוסף, בכדי שההוכחות יהיו קבילות בבית המשפט וחוקיות, חשוב לבחור במשרד חקירות רשום ומורשה.

בקרו במשרדים שלנו

רח' שומרון 6, חיפה

רח' נוף ההר 18, צפת

שלחו לנו הודעה

התקשרו אלינו

052-9708909

04-8382875 

המשרד חקירות רוזנטל לביא מבצע חקירות במגוון רחב של תחומים: בגידות, כלכלי מסחרי, מודיעין עסקי, ומעקבים ועוד. איסוף הראיות נעשה בעזרת הציוד המתקדם ביותר, כולן קבילות בבית המשפט ולכן בעלות ערך רב, במשרד רוזנטל – לביא חקירות תמצאו אוזן קשבת ושרות אישי וכמובן דיסקרטיות מלאה.

  • Facebook

תפריט האתר

תפריט הבלוג

© 2021 DoWeb