• משה רוזנטל

הוצאת לשון הרע

רקע:

בשנים האחרונות הוגשו תביעות רבות בנושא הוצאת לשון הרע (הוצאת דיבה). עד לאחרונה- הוכחת קיום לשון הרע, ללא הוכחת נזק כלשהו, זיכתה את התובע בסכומים של עד 50,000 ש"ח. לאחרונה- שונה החוק ונקבע כי הוצאת לשון הרע תזכה את התובע בסכום של עד 100,000 ש"ח, ללא הוכחת נזק. בשנתיים האחרונות ביצע משרדנו מספר חקירות להוכחת קיום לשון הרע-בהצלחה. מדובר בעיקר בבעלי עסקים אשר שכניהם, או המתחרים שלהם באותו תחום, הוציאו דיבתם רעה כדי לפגוע בעסקיהם, או להפנות לקוחות פוטנציאליים למקומות אחרים.

החקירות:

מספר בעלי עסקים פנו אלינו לשם הוכחת לשון הרע ע"י מתחריהם. לצורך כך- ביצענו מספר ביקורים מתועדים (מוקלטים ומצולמים) בעסק של מוציא הדיבה, במהלכם "שאלנו גם שאלות" לגבי העסקים של המזמינים. במקרים רבים (לא בכולם) השמיצו הנשאלים את עסקי המזמינים ללא היסוס, וגם-יש להוסיף- ללא ביסוס אמיתי כלשהו. נציין גם כי במקרים בודדים נתבקשנו לפנות לאנשים פרטיים לאותו צורך- בעיקר בסיכסוכי שכנים בבתים משותפים.

סיכום:

במשרדנו נצבר ניסיון בסוג חקירות זה ונרשמו מספר הצלחות שתורגמו גם להישגים משפטיים בסופו של דבר. נשמח להעמיד את ניסיוננו זה לשרותכם במידה ואתם סובלים מתופעה מכוערת ומציקה זו.

בקרו במשרדים שלנו

רח' שומרון 6, חיפה

רח' נוף ההר 18, צפת

שלחו לנו הודעה

התקשרו אלינו

052-9708909

04-8382875 

המשרד חקירות רוזנטל לביא מבצע חקירות במגוון רחב של תחומים: בגידות, כלכלי מסחרי, מודיעין עסקי, ומעקבים ועוד. איסוף הראיות נעשה בעזרת הציוד המתקדם ביותר, כולן קבילות בבית המשפט ולכן בעלות ערך רב, במשרד רוזנטל – לביא חקירות תמצאו אוזן קשבת ושרות אישי וכמובן דיסקרטיות מלאה.

  • Facebook

תפריט האתר

תפריט הבלוג

© 2021 DoWeb