• משה רוזנטל

בין הצללים – חוקר פרטי בצפון

בני האדם הם לא מדע מדויק, ועל כך יעידו העוסקים בתחום הפסיכולוגיה. בשל כך, חיינו אינם סטטוס קוו ובעלי קו עלילה רציף ואחיד. לעיתים, קרובות יותר מכפי שהיינו רוצים, עולה בנו החשש שמא קורה משהו מתחת לאפנו. לפני כל החלטה שהיא, חוקר פרטי בצפון יוכל לסייע בבניית בסיס מאומת לקיומן או אי-קיומן של החשדות השונות. משרד החקירות הרשום והמורשה, רוזנטל – לביא חקירות, ילווה אתכם במקצועיות תוך בניית תכנית אסטרטגית נבונה ומותאמת כדי שתקבלו את התשובות ותוכלו להמשיך הלאה בחייכם.

בחיפושכם אחר חוקר פרטי בצפון, יש לבחון היטב את תחומי עיסוקיו ומומחיותו של משרד החקירות הנדון. ככל שמשרד חקירות מציע שירותים נוספים ורבים יותר, זה מעיד על מקצועיותו. להלן מספר תחומי מומחיות בהם מתעסקים חוקרים פרטיים –

  1. חקירה כלכלית – כאשר מתחילים לערב כספים במערכות יחסים שונות, עלול להיות מופר האיזון. כדי לבצע החלטות ראויות, בייחוד במצב שבו אתם מכניסים שותף לעסק שלכם, חשוב להתחקות אחר הרקע הכלכלי שלו כדי לוודא כי השטח מוכן כראוי. בנוסף, במצבים בהם אתם חושדים בעובדים שלכם שאינם מבצעים עבודתם נאמנה וגוזלים כספים, חקירה פרטית תעניק לכם את כל האינפורמציה.

  2. חקירת יחסי אישות – כן, רבים חושבים שלהם זה לעולם לא יקרה, אך הסימנים בשטח אומרים אחרת. במקרה שבו, אחד מבני הזוג חושד ביקירו על כך שהפר את אמונו, חקירה זו תאסוף את כל הממצאים כדי שבן הזוג יוכל להחליט מה עליו לעשות.

  3. חקירת חשד להתעללות – שכירת מטפלים לצורך טיפול ביקירנו דורשת מאתנו אמונה וביטחון כי המטפלים ראויים לעשות עבודותיו ומסוגלים לשמור על שלומם של אהובנו. לכן, במקרה שבו הם לא שומרים עליהם וחלילה, אף פוגעים בהם, חשוב מאוד לגלות זאת מבעוד מועד כדי למצות עמם את הדין.

מחיר של חוקר פרטי

מחיר חקירה נקבע על סמך גורמים רבים. ראשית, מקצועיות וניסיון משחקים כאן תפקיד משמעותי ועל כן חוקר מנוסה יגבה מחיר גבוה יותר, אך מוצדק, על שירותיו. בנוסף, מחירה של החקירה נקבע על סמך צוות החוקרים המוקצה לה, על סמך שעות החקירה, אמצעי החקירה ועוד. המחיר עשוי להשתנות בהתאם להתפתחות החקירה. אל תתפתו לבחור בחוקרים המציעים לכם מחיר נמוך באופן שערורייתי, משום שייתכן שגם איכות עבודתם תהיה ירודה.

בקרו במשרדים שלנו

רח' שומרון 6, חיפה

רח' נוף ההר 18, צפת

שלחו לנו הודעה

התקשרו אלינו

052-9708909

04-8382875 

המשרד חקירות רוזנטל לביא מבצע חקירות במגוון רחב של תחומים: בגידות, כלכלי מסחרי, מודיעין עסקי, ומעקבים ועוד. איסוף הראיות נעשה בעזרת הציוד המתקדם ביותר, כולן קבילות בבית המשפט ולכן בעלות ערך רב, במשרד רוזנטל – לביא חקירות תמצאו אוזן קשבת ושרות אישי וכמובן דיסקרטיות מלאה.

  • Facebook

תפריט האתר

תפריט הבלוג

© 2021 DoWeb