• משה רוזנטל

איתור חייבים 

לא אחת אנו קוראים בעיתון על איש עסקים בכיר שנמלט עם מיליוני שקלים והותיר את לקוחותיו חסרי כול, או על שותף לעסק שהחליט להסתתר עם חלק נכבד מהכסף. אנשים רבים פונים לחוקר פרטי מקצועי כדי שיבצע איתור חייבים. הם מוכנים לשלם לו מכספם למרות המצב הכלכלי הבלתי מזהיר שלהם שנוצר בעקבות החובות ובלבד שהצדק ייעשה והאמת תצא אל האור. משרד רוזנטל – לביא חקירות מציע שירותים נרחבים בתחום וביניהם, איתור אנשים שחייבים כסף, חקירת בגידות או מקרי התעללות.

איתור חייבים – כיצד פועל החוקר?

חוקר פרטי העוסק בתחום רגיל כמו איתור חייבים, פועל לפי כמה שלבים חיוניים כדי להגיע אל הנוכל שרימה אזרחים תמימים:

  1. פגישה ראשונית עם הלקוח – בשלב הראשון החוקר נפגש עם הלקוח ושומע ממנו על השתלשלות האירועים מהרגע שהוא נפגש עם האדם שרימה אותו ועד לרגע שבו הוא "נעלם". תוך כדי השיחה, החוקר מברר פרטים שיכולים לסייע לו במהלך החקירה.

  2. איסוף מידע – בשלב הבא החוקר יוצא אל השטח (או שולח חוקרים העובדים עמו) במטרה לאתר את המבוקש. הוא פונה אל מקום מגוריו או מקום עבודתו של האדם, מתשאל שכנים ומכרים ולעתים גם מבצע מעקב צמוד.

  3. הרשת נסגרת – אם החוקר פעל באופן מקצועי ושיטתי, הוא מכין את השטח לקראת החשיפה של הרמאי. לאחר שהוא מוודא כי המידע שהתקבל לידו הוא נכון ואמין, הוא מוסר אותו ללקוח שפנה אליו. המידע יכול להגיע בעזרת אמצעי מדיה שונים כמו הקלטות וצילומים.

  4. סיום החקירה – ברגע שהלקוח מגלה את האמת, הכדור עובר לידיו, והוא זה שמחליט מה לעשות עם האדם שחייב לו כסף – בין אם מדובר בפנייה למשטרה או הסדרת הנושא באמצעות עריכת משא ומתן.

פועלים לפי החוק

לפעמים אנו רואים בסרטי מתח חוקרים פרטיים הפורצים לתוך דירות, מתחזים שוטרים ומבצעים מעצר. למעשה, פעולות אלה רחוקות מן האמת. החוקר הפרטי פועל במסגרת החוק בלבד. כך שכאשר הוא מבצע פעולה חשאית כמו איתור חייבים, הוא מתקין מצלמות מעקב רק במקומות שבהם מתיר החוק. נוסף על כך, חוקר מקצועי ומיומן אינו מתחזה לאדם אחר (דבר האסור לפי החוק), אלא עוטה כיסוי של דמות בדיונית.

בקרו במשרדים שלנו

רח' שומרון 6, חיפה

רח' נוף ההר 18, צפת

שלחו לנו הודעה

התקשרו אלינו

052-9708909

04-8382875 

המשרד חקירות רוזנטל לביא מבצע חקירות במגוון רחב של תחומים: בגידות, כלכלי מסחרי, מודיעין עסקי, ומעקבים ועוד. איסוף הראיות נעשה בעזרת הציוד המתקדם ביותר, כולן קבילות בבית המשפט ולכן בעלות ערך רב, במשרד רוזנטל – לביא חקירות תמצאו אוזן קשבת ושרות אישי וכמובן דיסקרטיות מלאה.

  • Facebook

תפריט האתר

תפריט הבלוג

© 2021 DoWeb