• משה רוזנטל

אבטחה ארגונית

משרדנו מספק שרותי אבטחה ארגונית למפעלים ומוסדות שונים. לאחר בדיקה מקיפה ואבחון הצרכים אל מול המצב הקיים מוגשות המלצות לשיפור בהיבט האבטחתי. ההמלצות מתייחסות לנושאים כמו שינוי תהליכי העבודה, התקנת אמצעי אבטחה או שינוי מיקום המצלמות הקיימות.

בשונה מחברות העוסקות בהתקנת ציוד אבטחה, אנו מביאים איתנו את הניסיון, הראייה הכוללת והחשיבה לטווח הרחוק, וממקמים את המצלמות באופן שבו ניתן יהיה לקבל את מירב האינפורמציה שתשמש כראייה קבילה וחד משמעית בהמשך.

במקרים של גנבות, הוצאת חומרים פנימיים וזליגת מידע, נחקרים אנשי מפתח בחברה, ובמקרה הצורך- עוברים גם בדיקות פוליגרף. ניסיוננו בתחום מוכיח כי חקירת התהליכים ותחקור אנשי המפתח משפרים, בדרך כלל, את שורת הרווח במפעל ומצמצמים את ההוצאות (או הגנבות…) הרווחות בו.

למרבה הצער, חלק מהחברות פועלות בנושא האבטחה הארגונית רק לאחר שנכוו וקיבלו מאיתנו הוכחות מוצקות לאירועי גניבה משמעותיים שאירעו "מתחת לאפם". אנו מאמינים כי מהלך מקיף של אבטחה ארגונית חייב להתבצע אחת לתקופה על מנת להקדים תרופה למכה ולמנוע הפסדים ניכרים ומצבים של חוסר נעימות.

בקרו במשרדים שלנו

רח' שומרון 6, חיפה

רח' נוף ההר 18, צפת

שלחו לנו הודעה

התקשרו אלינו

052-9708909

04-8382875 

המשרד חקירות רוזנטל לביא מבצע חקירות במגוון רחב של תחומים: בגידות, כלכלי מסחרי, מודיעין עסקי, ומעקבים ועוד. איסוף הראיות נעשה בעזרת הציוד המתקדם ביותר, כולן קבילות בבית המשפט ולכן בעלות ערך רב, במשרד רוזנטל – לביא חקירות תמצאו אוזן קשבת ושרות אישי וכמובן דיסקרטיות מלאה.

  • Facebook

תפריט האתר

תפריט הבלוג

© 2021 DoWeb