צרו קשר
ּ

רוזנטל – לביא חקירות – מישהו שומע אותך…

רוזנטל – לביא חקירותהינו משרד חקירות מקצועי הפועל מאז 1994 באזור הצפון, מסניפיו שבצפת ובחיפה. המשרד מעסיק צוות חוקרים מורשים, בעלי תעודת חוקר מטעם משרד המשפטים, המחזיקים בניסיון רב ומספקים שירותי חקירה יסודיים ומהימנים. בראשות המשרד עומד משה רוזנטל, יוצא מערכת הביטחון, חבר לשכת החוקרים הפרטיים בישראל, ולצדו נמצא מור לביא, חוקר פרטי.

משרדנו מבצע חקירות במגוון רחב של תחומים עבור מוסדות, מפעלים ואנשים פרטיים. החל מחקירות בסיסיות וכלה בחקירות מורכבות ומסועפות. בכל חקירה מופעל החוקר המומחה בתחומו, המדווח על התקדמות החקירה באופן שוטף לבעל המשרד וללקוח.

איסוף הראיות נעשה בעזרת הציוד המתקדם ביותר, ובמסגרת החוק, תוך הקפדה על חשאיות מלאה. בסיום החקירה מקבל הלקוח דו"ח מפורט עם ממצאים וראיות, כולן קבילות בבית המשפט ולכן בעלות ערך רב.

המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עורכי דין, הזקוקים לסיוע בבניית התיק ולצורך כך נעזרים בממצאים המדויקים והמהימנים שביכולתנו לספק. ניסיוננו מראה כי ראיות חותכות וקבילות בבית המשפט הן נכס ראשון במעלה עבור כל עורך דין המבקש לקדם את הדיון בתיק שהוא מנהל.

משרד רוזנטל – לביאחקירות מוביל בתחום האבטחה הארגונית. בשונה ממתקיני מצלמות שאינם עוסקים בחקירות, אנו יודעים לתכנן את המיקומים המדויקים של הצילום כך שיתנו לנו את מרב האינפורמציה ויקדמו את מסירת ההודאה על ידי הנחקר, במקרה הצורך. בהתקנת הציוד אנו חושבים צעד אחד קדימה ולוקחים בחשבון את ההתייחסות העתידית של בית המשפט לצילומים שימסרו לו, מתוך היכרותנו העמוקה עם הנושא.

במשרדרוזנטל – לביא חקירותתמצאו לא רק עין צופיה אלא גם אוזן קשבת! העבודה מול הלקוח, מזמין החקירה, נעשית ברגישות הראויה ובדיסקרטיות המתחייבת, תוך גילוי הבנה ואמפתיה למצב המורכב, לסיטואציה העדינה ולמצוקה בה הוא שרוי. השרות הוא אישי, והמשרד נמצא בקשר צמוד עם הלקוח במהלך העבודה ולאחריה. לאחר העברת הממצאים ללקוח אנו עומדים לרשותו, מספקים ייעוץ לגבי ההליכים שעליו לנקוט בהם ומפנים אותו למומחים שונים, על פי הצורך.

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ